Series
Ratings
32- Kingdom Season 6Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 3Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 5Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Gymnastics SamuraiRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
2.43: Seiin High School Boys Volleyball ClubRated ★ 4.0
Re-MainRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0