Series
Ratings
369
Age of AttractionRated ★ 3.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5
The Program: Cons, Cults, and KidnappingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0