Series
Ratings
72
Girls Band CryRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 4.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 1.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0