Series
Ratings
76
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
VIPRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
- 14FRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5