Movies
Ratings
320
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5