Series
Ratings
98
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0