Movies
Ratings
449
Old JoyRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
BanditsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
3 HeartsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Jimmy's HallRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 5.0
Shadow IslandRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0