Series
Ratings
24
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- すいかRated ★ 5.0
- 모든 패밀리Rated ★ 4.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0