Series
Ratings
42
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Busted! Season 3Rated ★ 3.5
Busted! Season 2Rated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5