Series
Ratings
494
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
1670 Season 1Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Billionaire IslandRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Vikings: Valhalla Season 3Rated ★ 3.5
Vikings: Valhalla Season 2Rated ★ 3.5
Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 3.5
SupacellRated ★ 2.0
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0