Series
Ratings
92
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- Perfect LoveRated ★ 3.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0