Series
Ratings
15
Twin PeaksRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0- Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0