Series
Ratings
44
Wind BreakerRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 0.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0