Titles you rated
FanaticRated ★ 3.5- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 1.5- VirusRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 1.0
Three SistersRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.0