Titles you rated
Idol ProducerRated ★ 5.0
The Furthest DistanceRated ★ 1.0
Meteor GardenRated ★ 2.0- 当她恋爱时Rated ★ 0.5
Master Devil Do Not Kiss MeRated ★ 1.0
Master Devil Do Not Kiss MeRated ★ 1.0
Miss Crow with Mr. LizardRated ★ 1.5
Love Like the GalaxyRated ★ 3.5
Prodigy HealerRated ★ 0.5
Winter NightRated ★ 0.5
Please Feel At Ease Mr. LingRated ★ 1.0
The Trick of Life and LoveRated ★ 1.0
My Lonely PlanetRated ★ 0.5
Please classmateRated ★ 0.5
Make a WishRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
In Love With Your DimplesRated ★ 2.0
Make My Heart SmileRated ★ 1.5
Professional SingleRated ★ 1.0
Way Back Into LoveRated ★ 1.5