Movies
Ratings
65
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5