Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Love HotelRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5- Inn of SecretsRated ★ 1.5
The DreamersRated ★ 5.0
Night FishingRated ★ 3.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0