Movies
Ratings
187
F1: The MovieRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0