Series
Ratings
60
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0