Movies
Ratings
41
People and MeatRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A Different ManRated ★ 1.0
FuryRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 2.5