Titles you rated
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Gintama'Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 1.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5