Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0- YellowRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 1.0