Titles you rated
EscapeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0