Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 2.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0