Titles you rated
- Omukae Shibuya-kunRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.0
Candy Color ParadoxRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
My Murdered Husband Has ReturnedRated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- Black PeanRated ★ 4.0