Movies
Ratings
107
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 1.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 1.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 1.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 1.0