Movies
Ratings
601
Goodbye, Dragon InnRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
HimRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- Jinju's pearlRated ★ 2.5
The Woman In The WindowRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5