Series
Ratings
652
Mapo HipsterRated ★ 4.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 4.0
MaestraRated ★ 4.0
Dare to Love MeRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Man Who Dies to LiveRated ★ 3.0
PerfumeRated ★ 2.5
Please Don't Date HimRated ★ 2.5
Shared Office HookupRated ★ 4.5
D-DayRated ★ 3.5
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 4.0
King Maker: The Change of DestinyRated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 4.0