Titles you rated
Love on the Spectrum U.S. Season 2Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 2.0
Dug DaysRated ★ 3.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 이상한 동물원Rated ★ 5.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0