Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 0.5
Whisper of the HeartRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0