Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 1.0
Possession StreetRated ★ 2.0
Terrifier 3Rated ★ 2.0
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 2.0
Touch MeRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- NecrophiliaRated ★ 1.5
- WeavingRated ★ 2.5
- Papa’s FingerRated ★ 3.5
ImagoRated ★ 1.5- The Last RideRated ★ 2.0
- The Last Package for MamaRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0