Movies
Ratings
94
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0