Series
Ratings
84
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.0