Movies
Ratings
309
Spider-ManRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 1.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 1.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 1.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 1.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.0
Tobot: Attack of the Robot ForceRated ★ 3.5
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5