Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 2.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 2.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 2.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0