Movies
Ratings
25
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 2.0
Die BadRated ★ 0.5