Movies
Ratings
778
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0