Series
Ratings
71
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
IronheartRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
What If...? Season 2Rated ★ 1.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5