Series
Ratings
39
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
TimelessRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5