Series
Ratings
18- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0