Series
Ratings
101
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.5