Series
Ratings
12
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5