Series
Ratings
42
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 0.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- 정의의 아군Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 0.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0