Titles you rated
Carole and TuesdayRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.5