Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Pam & TommyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Man vs. BeeRated ★ 3.0