Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Strangers in LoveRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
A Bad FamilyRated ★ 3.0