Series
Ratings
208
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.0
AjinRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
In/SpectreRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
AnotherRated ★ 3.5