Movies
Ratings
100
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5