Series
Ratings
119
Generation KillRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 1.5
Say You Love MeRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
HomelandRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 1.0
HomelandRated ★ 2.5