Movies
Ratings
496
Corpse BrideRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 2.5